Zamknij

  Skontaktuj się bezpośrednio:  +48 85 67 84 701  biazet@biazet.pl

  Lub użyj poniższego formularza:

  Kompetencje

  Inżynieria

  Biazet jako partner biznesowy oferuje swoim klientom wsparcie inżynieryjne. Nasz zespół doświadczonych specjalistów pracuje nad rozwojem produktów oraz ich wdrażaniem do produkcji. Ściśle współpracujemy z klientami począwszy od fazy konstruowania wyrobów, poprzez ich industrializację po rozwój form wtryskowych. Projektujemy linie montażowe oraz niezbędny do nich osprzęt.


  Rozwój narzędzi

  Jakość części plastikowych w ogromnej mierze zależy od precyzji wykonania form wtryskowych. Dlatego Biazet przykłada ogromną wagę do kwestii projektowania i produkcji narzędzi. Posiadamy własną narzędziownię, wyposażoną w nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych inżynierów, co umożliwia wykonanie form w szybki i w pełni kontrolowany sposób. Współpracujemy również z partnerami w Europie i Azji, oferując tym samym szeroki wachlarz rozwiązań.


  Wtrysk elementów plastikowych

  Najnowocześniejszy park maszynowy, doświadczona i zaangażowana kadra gwarantuje, że każdy projekt jest wdrażany z sukcesem. Doświadczenie w produkcji jedno i dwukomponentowych wtrysków, obtrysku elementów metalowych oraz wtrysku z gazem pozwala sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ciągle zdobywamy nowe kompetencje i inwestujemy w innowacyjne technologie. Oferujemy klientom produkcję na nowoczesnych maszynach o sile zwarcia od 50t do 650t oraz usługę wielokolorowego tampodruku.


  Montaż

  Biazet jest ekspertem w montażu komponentów oraz wyrobów gotowych. Zarządzamy całym procesem, testujemy produkty na linii montażowej oraz pakujemy. Zastosowanie filozofii Lean skutkuje ograniczaniem nieefektywności oraz zwiększeniem wydajności produkcji. Przygotowując koncepcje linii montażowych bazujemy na Ready Work Factor and Standard Time Form Methods, zarządzamy ryzykiem i tworzymy plany awaryjne. Tym samym gwarantujemy najwyższą jakość montowanych produktów.


  Zarządzanie Projektami


  Nasi klienci poszukują sposobów na skrócenie czasu realizacji projektów oraz minimalizację ryzyka – to właśnie oferujemy poprzez profesjonalne zarządzanie projektami. Nasi kierownicy projektów zarządzają realizacją projektów począwszy od wczesnej fazy projektowania wyrobów, poprzez wdrożenie ich do produkcji. Biazet posiada doświadczenie w realizacji nowych wyrobów a także przenoszeniu istniejącej produkcji z innych zakładów. Zawsze na czas i w ramach uzgodnionego budżetu.


  Przeniesienie produkcji

  Obserwujemy, że coraz więcej firm przenosi produkcję swoich wyrobów z Azji do Europy oraz z Europy Zachodniej do Europy Centralnej i Wschodniej. Biazet ma duże doświadczenie w realizacji takich projektów. Minimalizujemy ryzyko związane z przeniesieniem produkcji poprzez dokładne planowanie, otwartą komunikację z Klientem oraz elastyczność w działaniu. Proponujemy kompleksowe rozwiązania relokacji całych linii produkcyjnych.


  Zarządzanie łańcuchem dostaw

  Efektywny łańcuch dostaw jest motorem naszej konkurencyjności. Oferujemy naszym Klientom sieć poddostawców zlokalizowanych na całym świecie. Przy realizacji projektów przeniesienia produkcji często oferujemy klientom rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Korzystamy z własnej bazy oraz współpracujemy z dostawcami wskazanymi przez klienta.


  Jakość

  Jakość jest naszym priorytetem. Stale monitorujemy wyniki i wyciągamy wnioski aby usprawniać procesy produkcyjne. Posiadamy certyfikaty ISO 9001:2015 & ISO 14001:2015. Stawiamy na ciągłe doskonalenie, poprzez szkolenie pracowników i zapobieganie awariom sprzętu. Jesteśmy dumni z faktu, że nie tylko spełniamy wymagania jakościowe naszych klientów, ale również staramy się je przewyższać. Dysponujemy nowoczesną współrzędnościową maszyną pomiarową oraz oferujemy wykonywanie „life testów”.

   


  Kontakt z nami


  Generała Władysława Andersa 44, Białystok, Polska

  Do góry