Zamknij

  Skontaktuj się bezpośrednio:  +48 85 67 84 701  biazet@biazet.pl

  Lub użyj poniższego formularza:

  O firmie

  Historia

  1970 – Biazet rozpoczął produkcję części elektronicznych dla WZT i Unitra-Unimor
  1986 – 1996 Produkcja telewizorów Helios przez Biazet
  1997 – rozpoczęcie współpracy z firmą Philips
  2000 – Biazet S.A. został partnerem Fiat Auto
  2002 – wyprodukowanie pierwszego ekspresu do kawy Senseo dla Philips
  2006 – pierwsze lampy Living Colors wyprodukowane dla Philips Lighting
  2011 – wyprodukowano 20-milionowy ekspres do kawy
  2012 – rozpoczęcie budowy nowej fabryki dla zwiększenia zdolności produkcyjnych
  2015 – inwestycja we wtryskownię oraz przęjęcie narzędziowni Bianar
  2016 – zakup 10 nowych maszyn i dalszy prężny rozwój firmy Biazet
  2017 –  wdrożenie kolejnych projektów i inwestycja w dodatkowe 3 maszyny
  2018 – rozbudowa fabryki z 14 000 do 20 000 m2 w celu zwiększenia powierzchni wtryskowej i magazynowej oraz wdrożenie nowego systemu ERP
  2019 – inwestycja w zakup kolejnych 8 nowych maszyn


  Biazet dzisiaj


  Biazet jest jednym z największych pracodawców w regionie zatrudniającym blisko 800 osób. Produkujemy wyroby gotowe z branży AGD, filtracji wody, oświetlenia oraz narzędzi ręcznych dla globalnych marek takich jak Philips, Lavazza, Brita, Signify, Wagner czy Kärcher. Cały czas rozwijamy się i powiększamy nasze kompetencje o nowe procesy, tak aby wartość dostarczana naszym klientom stale rosła. Nasza oferta jest kompleksowa od industrializacji poprzez produkcję oraz montaż.

  Strategia Biazet na lata 2020-2025


  Lokalizacja


  Biazet S.A.

  ul. Gen. Władysława Andersa 44
  15-113 Białystok, Polska

   

   

  Białystok liczący ok. 300 000 mieszkańców, jest największym miastem w północno – wschodniej części Polski i stolicą województwa podlaskiego. Stanowi ważny węzeł drogowy i kolejowy łączący kraje Europy Środkowej ze Skandynawią. Takie położenie umożliwia szybką i efektywną dystrybucję do wszystkich krajów europejskich. Białystok jest również nowoczesnym, ponadregionalnym centrum akademickim i naukowym. Na 15 uczelniach kształci się ok. 30 tys. studentów, będących doskonałym zapleczem wykwalifikowanych pracowników.  Zespół


  Zespół zaangażowanych pracowników to podstawa naszego sukcesu i fundament dalszego rozwoju. Do każdego projektu dedykowana jest grupa pracowników z rożnych działów. Praca zespołowa motywuje nas do realizacji wspólnych celów, które skierowane są na zaspakajanie potrzeb naszych klientów. Wspólnie jesteśmy w stanie stawić czoła nowym wyzwaniom.

  Bianar

  Bianar Sp. z o.o. jest spółką zależną od Biazet. Od 1996 roku prowadzi samodzielną działalność jako narzędziownia. Oferuje projektowanie i wykonawstwo form wtryskowych do wyrobów z tworzyw sztucznych, formy do wulkanizacji gumy i silikonu, wykrojniki do wykrawania zwykłego i dokładnego, tłoczniki do gięcia i wygniatania oraz inne przyrządy technologiczne na życzenie klienta. Bianar dysponuje parkiem maszynowym, w którym oprócz tradycyjnych obrabiarek pracują maszyny firm: ACIERA, CHARMILLES, DECKEL, FANUC, a także Pionowe Centrum Obróbcze. Bianar posiada również biuro konstrukcyjno-technologiczne, w którym pracują doświadczeni inżynierowie, korzystający z programów komputerowych wspomagających projektowanie tj. SolidWorks, SolidCAM, Camline i Mastercam.

  Przejdź na stronę BIANAR


   

  Kodeks postepowania

  Dokument ten stanowi uzupełnienie regulacji prawnych i dotychczasowych regulacji wewnętrznych firmy. Odzwierciedla wartości etyczne jakim hołdujemy i których chcemy przestrzegać. Wskazuje normy postępowania, którymi na co dzień winniśmy się kierować podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych w stosunku do współpracowników,  przełożonych oraz kontrahentów.


   

  Kontakt z nami


  Generała Władysława Andersa 44, Białystok, Polska

  Do góry