Zamknij

  Skontaktuj się bezpośrednio:


  +48 85 67 84 701


  biazet@biazet.pl

  Lub użyj poniższego formularza:  Aktualności

  Biazet nie zwalnia

  Firma Biazet S.A. nie zwalnia tempa i cały czas się rozwija. Od 2018 roku wprowadziliśmy nowy system ERP, usprawniając tym samym większość procesów w organizacji. Rozbudowaliśmy fabrykę o kolejne 6000 m2, zwiększając przestrzeń magazynową i wtryskową. Portfolio klientów wzbogaciło się o kolejną światową markę.

  Rok 2020 zapowiada się równie intensywnie: obchody 50-lecia istnienia Biazet S.A, 3 duże projekty transferowe, ponad 165 form i podwojenie parku maszynowego. Dwa projekty dotyczą branży AGD, trzecim wkraczamy w zupełnie nowy sektor, podążając tym samym za aktualnymi trendami rynkowymi. Przygotowania będą obejmowały między innymi zakup nowych jednostek wtryskowych oraz zwiększenie obsady pracowniczej.

  Wojciech Antkowiak, Prezes firmy Biazet S.A.: „Rok 2020 jest dla nas kolejnym rokiem wyzwań. Przygotowujemy się do wdrożenia 3 dużych projektów, a także obchodów 50-lecia firmy. Wierzymy, że to co najlepsze dopiero przed nami i całym zespołem ciężko pracujemy, żeby jeszcze bardziej wzmocnić pozycję firmy na rynku.”

  Pozostałe aktualności:

  Kontakt z nami


  Generała Władysława Andersa 44, Białystok, Polska

  Do góry