Zamknij

  Skontaktuj się bezpośrednio:


  +48 85 67 84 701


  biazet@biazet.pl

  Lub użyj poniższego formularza:  Aktualności

  Biazet S.A. rozpoczyna rozbudowę fabryki w Białymstoku

  BIAŁYSTOK, 7 marca 2018 r. – Biazet S.A. ogłasza rozpoczęcie rozbudowy zakładu produkcyjnego w Białymstoku.

  Firma obecnie posiada fabrykę o powierzchni 18,000 metrów kwadratowych zlokalizowaną w Białymstoku. Obiekt składa się z wydziału montażu, wtryskowni i powierzchni magazynowej. Nowe projekty od obecnych i nowych klientów skłoniły Biazet S.A. do podjęcia decyzji o rozpoczęciu rozbudowy zakładu produkcyjnego. Obecnie dostępna przestrzeń nie będzie w stanie w pełni wspierać przewidywanego wzrostu.

  Rozbudowa budynku obejmie głównie wtryskownię oraz obszary magazynowe. Dodając 6 000 m2 do istniejącego obiektu, całkowita powierzchnia  zakładu wyniesie 24 000 m2. Rozbudowa będzie w pełni ukończona do października 2018 r. Jednocześnie wtryskownia zostanie wyposażona w nowe maszyny i urządzenia, które znacznie zwiększą możliwości produkcyjne  Biazet S.A.

  Wojciech Antkowiak, prezes firmy Biazet S.A. : „Z niecierpliwością czekamy na powiększenie naszej przestrzeni produkcyjnej. Jest to odpowiedź na wzrost zapotrzebowania na nasze usługi oraz kolejny krok w realizacji strategii Biazet, aby rozwijać się poprzez wzmacnianie współpracy z naszymi obecnymi partnerami i zdobywanie nowych klientów. Cieszymy się z nowych projektów i sektorów rynkowych, do których wchodzimy.”

  Pozostałe aktualności:

  Kontakt z nami


  Generała Władysława Andersa 44, Białystok, Polska

  Do góry